Ofertă acceptată
Cumpărare directă
intocmire rapoarte de evaluare pentru administratia publica din Comuna Zemes, judet Bacau
- Număr anunț
- DA20586267
- Autoritate contractantă
- COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
- Furnizor / câștigător
- PREST AUDIT SRL (CUI 31357195)
- Cod CPV
- 71500000-3 · Servicii privind constructiile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.200 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 10:03
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 13:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.200 RON
din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro