Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie Tractor EUROPARD 904

Număr anunț
DA20581525
Autoritate contractantă
COMUNA FIBIS (CUI 16587476)
Furnizor / câștigător
MOTOREP SRL (CUI 6327061)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.545 RON
Valoare atribuită
13.545 RON
Data publicării
11.06.2018 15:16
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 16:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.545 RON

din 13.545 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.