Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII HOTELIERE

Număr anunț
DA20576028
Autoritate contractantă
COMUNA PAULESTI (CUI 2843981)
Furnizor / câștigător
FAXMEDIA TOUR SRL (CUI RO16826069)
Cod CPV
55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.050 RON
Valoare atribuită
3.050 RON
Data publicării
11.06.2018 11:59
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.050 RON

din 3.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.