Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de cantina si alte servicii de cafenea cu clientela restr
- Număr anunț
- DA20546824
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic Bolyai Farkas (CUI 4323560)
- Furnizor / câștigător
- Centrul de Caritate si Învatamânt Reformat Bod Peter (CUI RO13532115)
- Cod CPV
- 55511000-5 · Servicii de cantina si alte servicii de cafenea cu clientela restransa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.120 RON
- Valoare finală
- 2.120 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 10:10
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.