Ofertă refuzată
Cumpărare directă
INSTALARE APARAT AER CONDITIONAT 18.000 BTU
- Număr anunț
- DA20545089
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
- Furnizor / câștigător
- DIBSER SRL (CUI RO10330448)
- Cod CPV
- 51100000-3 · Servicii de instalare a echipamentului electric si mecanic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750 RON
- Valoare finală
- 750 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 09:07
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.