Atribuită Cumpărare directă

Achizitie 1 buc stampila responsabil RSVTI

Număr anunț
DA36342416
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE STAT IN CONSTRUCTII-I.S.C (CUI 14234699)
Furnizor / câștigător
CONTR-ALL END S.R.L. (CUI 18191167)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
132,77 RON
Data publicării
23.08.2024 14:31
Data finalizării
28.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132,77 RON