Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciul de consultanta si asistenta in vederea implementarii Regulamentului European de protectie

Număr anunț
DA20585813
Autoritate contractantă
COMUNA PIETROASELE (CUI 4154371)
Furnizor / câștigător
FOOD FOR SQUAD SRL (CUI 37768955)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.600 RON
Valoare atribuită
7.600 RON
Data publicării
12.06.2018 09:46
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.600 RON

din 7.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.