Ofertă acceptată Cumpărare directă

Traductor presiune 0-10 bar, 4-20 mA, cod XMLRO10G1P25

Număr anunț
DA20581399
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
Furnizor / câștigător
MIDO ROM ELECTRONIC SRL (CUI RO4022095)
Cod CPV
31711000-3 · Accesorii electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.638,52 RON
Valoare atribuită
1.638,52 RON
Data publicării
11.06.2018 15:10
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.638,52 RON

din 1.638,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.