Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Proiect tehnic-Construire podet din beton armat cu L<14m, sat Cotorbesti, judetul Olt
- Număr anunț
- DA20579799
- Autoritate contractantă
- COMUNA VULPENI (CUI 4394803)
- Furnizor / câștigător
- PF NICA MARIAN PROIECTARE (CUI 21214236)
- Cod CPV
- 71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare finală
- 23.000 RON
- Data publicării
- 11.06.2018 14:05
- Termen limită
- 16.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 16:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.