Atribuită Cumpărare directă

PACHET PIESE J C B ANUNT 48984

Număr anunț
DA36342764
Autoritate contractantă
Comuna Luciu (CUI 3724458)
Furnizor / câștigător
NUEVO CONSTRUCT SRL (CUI 16905391)
Cod CPV
43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
823,01 RON
Data publicării
23.08.2024 14:31
Data finalizării
24.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

823,01 RON