Atribuită Cumpărare directă

CANULA TRAHEALA MONTGOMERY - NR. 10 = 2 buc. NR. 12 = 4 buc

Număr anunț
DA36343763
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI 10363240)
Cod CPV
44164000-7 · Tubaje si tuburi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.900 RON
Data publicării
23.08.2024 14:31
Data finalizării
26.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.900 RON