Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta /intretinere pentru echipamentele IT si perifericele acestora
- Număr anunț
- DA20596597
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
- Furnizor / câștigător
- AS-COMPUTER BUCURESTI SRL (CUI RO6612114)
- Cod CPV
- 50320000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a computerelor personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.948,20 RON
- Valoare atribuită
- 13.948,20 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 16:23
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 16:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.948,20 RON
din 13.948,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro