Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONTRACT SERVICII DE REPARARE SI INTRETINEREA PERIFERICELOR
- Număr anunț
- DA20596551
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA TIHA BIRGAULUI (CUI 28278873)
- Furnizor / câștigător
- SERVICE CENTER BISTRITA SRL (CUI RO28124084)
- Cod CPV
- 50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 720 RON
- Valoare atribuită
- 720 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 16:18
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 16:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
720 RON
din 720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro