Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,7% sub estimat
LEGUME
- Număr anunț
- DA20592394
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Pedagogic "Gheorghe Lazar" Cluj-Napoca (CUI 4779036)
- Furnizor / câștigător
- GICUGINAS SRL (CUI ro30392330)
- Cod CPV
- 03221000-6 · Legume (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.114,35 RON
- Valoare atribuită
- 1.073,41 RON 3,7% sub estimat
- Data publicării
- 12.06.2018 13:30
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 10:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.073,41 RON
din 1.114,35 RON estimat
3,7%
Adjudecat la 96,3% din estimat · economie 40,94 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.