Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LEGUME FRUCTE PACHET CAMIN PERS VARSNICE BLAJ
- Număr anunț
- DA20581876
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE BLAJ (CUI 4563058)
- Furnizor / câștigător
- FRUCT IMPORT EXPORT SRL (CUI RO14187015)
- Cod CPV
- 03221000-6 · Legume (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800,95 RON
- Valoare atribuită
- 1.800,95 RON
- Data publicării
- 11.06.2018 15:31
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.800,95 RON
din 1.800,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro