Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contactor RG 40A 24V

Număr anunț
DA20590253
Autoritate contractantă
BAZA DE REPARATII NAVE BRAILA (CUI 4205572)
Furnizor / câștigător
SILCOFAN PRODCOM SRL (CUI RO5063719)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,35 RON
Valoare atribuită
840,35 RON
Data publicării
12.06.2018 12:12
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,35 RON

din 840,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.