Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DEZINFECTIE DERATIZARE SI DEZINSECTIE
- Număr anunț
- DA20587438
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
- Furnizor / câștigător
- QUALLITY SERV PREST SRL (CUI 25120029)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.920 RON
- Valoare atribuită
- 39.920 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 10:39
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 12:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
39.920 RON
din 39.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro