Ofertă acceptată Cumpărare directă

pliant prezentare

Număr anunț
DA20593167
Autoritate contractantă
Agentia pentru Intreprinderi Mici si Mijlocii, Atragere de Investitii si Promovare a Exportului Brasov (CUI 37989840)
Furnizor / câștigător
LAGRI GROUP SRL (CUI RO11129834)
Cod CPV
22140000-3 · Pliante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
890 RON
Valoare atribuită
890 RON
Data publicării
12.06.2018 13:56
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

890 RON

din 890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.