Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport

Număr anunț
DA20591643
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,GEORGE BARITIU" JUCU DE SUS (CUI 18001343)
Furnizor / câștigător
PRODAN TOUR SRL (CUI RO17738933)
Cod CPV
60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.848,74 RON
Valoare atribuită
1.848,74 RON
Data publicării
12.06.2018 13:06
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 13:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.848,74 RON

din 1.848,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.