Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Reparatie autocamioane
- Număr anunț
- DA20603012
- Autoritate contractantă
- Comuna Granicesti (CUI 4441280)
- Furnizor / câștigător
- TORSEN-SIM SRL (CUI RO10103925)
- Cod CPV
- 50114100-8 · Servicii de reparare a camioanelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.428 RON
- Valoare finală
- 1.603,84 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 11:49
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.