Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VACUTAINER HEMATOLOGIE K3 EDTA, 2 ml sau DOP MOV PET - LIVRARE 24 H
- Număr anunț
- DA20600739
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33141500-5 · Consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.610 RON
- Valoare atribuită
- 1.610 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 10:32
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.610 RON
din 1.610 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro