Ofertă acceptată Cumpărare directă

Beton B150-Cimintir Brosteni

Număr anunț
DA20597598
Autoritate contractantă
COMUNA VISINA (CUI 4344228)
Furnizor / câștigător
PYRAMID AGREGATE COMPANY SRL (CUI RO25146681)
Cod CPV
44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.040 RON
Valoare atribuită
14.040 RON
Data publicării
13.06.2018 08:18
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.040 RON

din 14.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.