Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERINGA 10ML / SERINGI 10ML CU AC G21 (0,80x40mm) EUROMED ( 100 BUC/CUTIE )

Număr anunț
DA20592319
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC PANCIU (CUI 4350408)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
397,80 RON
Valoare atribuită
397,80 RON
Data publicării
12.06.2018 13:27
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

397,80 RON

din 397,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.