Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale electrice (Rev.2)

Număr anunț
DA20572622
Autoritate contractantă
COMUNA CALATELE (CUI 5626626)
Furnizor / câștigător
PRIZMA IMPEX SRL (CUI 32509992)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.855,33 RON
Valoare atribuită
11.855,33 RON
Data publicării
11.06.2018 10:10
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.855,33 RON

din 11.855,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.