Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Levemir 100UI/ml sol.inj*5car*3ml F (INSULINUM DETEMIR)
- Număr anunț
- DA20584721
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33615000-4 · Medicamente pentru diabet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 444,90 RON
- Valoare atribuită
- 444,90 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 09:07
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 08:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
444,90 RON
din 444,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro