Ofertă acceptată Cumpărare directă

PREPARATE DIN CARNE

Număr anunț
DA20570205
Autoritate contractantă
COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU (CUI 4278671)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
371,73 RON
Valoare atribuită
371,73 RON
Data publicării
11.06.2018 08:19
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 09:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

371,73 RON

din 371,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.