Acasă · Licitații
· Dulceturi si marmelade; jeleuri de fructe; piureuri si paste de fructe sau de fructe cu coaja lignifiata (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GEM DE CAISE 300 - 314 Gr 90% FRUCTE 314GR 314 G 314G
- Număr anunț
- DA20586166
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SOCIAL CANTINA MUNICIPALA ARAD (CUI 38291632)
- Furnizor / câștigător
- PRODLACTA SRL (CUI RO16837815)
- Cod CPV
- 15332200-6 · Dulceturi si marmelade; jeleuri de fructe; piureuri si paste de fructe sau de fructe cu coaja lignifiata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 527,50 RON
- Valoare atribuită
- 527,50 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 10:00
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 09:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
527,50 RON
din 527,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro