Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUMPARARE DIRECTA

Număr anunț
DA20598798
Autoritate contractantă
SC SERVICII CL SALISTE SRL (CUI RO17181335)
Furnizor / câștigător
NECDAN DISTRIBUTION SRL (CUI RO21831665)
Cod CPV
15555000-3 · Inghetata si produse similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
451,48 RON
Valoare atribuită
451,48 RON
Data publicării
13.06.2018 09:19
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 12:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

451,48 RON

din 451,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.