Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telemea de vaca galeata 3 kg,Lapte consum 3.5 % punga 1 L,Unt 200 g 65%
- Număr anunț
- DA20591727
- Autoritate contractantă
- LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS (CUI 4820240)
- Furnizor / câștigător
- UNICARM SRL (CUI 6531770)
- Cod CPV
- 15542200-1 · Branza cu pasta moale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151,25 RON
- Valoare atribuită
- 151,25 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 13:09
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 13:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
151,25 RON
din 151,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro