Ofertă acceptată Cumpărare directă

FAINA BANEASA

Număr anunț
DA20602113
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.38, MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29169963)
Furnizor / câștigător
ZAZI COMPANY SRL (CUI 21815066)
Cod CPV
15810000-9 · Produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
996,16 RON
Valoare atribuită
996,16 RON
Data publicării
13.06.2018 11:16
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

996,16 RON

din 996,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.