Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cuib de viespe cu nuca

Număr anunț
DA20599171
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala ,,Liviu Rebreanu” Tirgu-Mures (CUI 7555327)
Furnizor / câștigător
PIINEA DE CASA SRL (CUI RO1202920)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,64 RON
Valoare atribuită
235,64 RON
Data publicării
13.06.2018 09:34
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,64 RON

din 235,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.