Ofertă acceptată Cumpărare directă

Paste fainoase DOMINO (taitei, fidea, spirale, melci, capete de spaghete)

Număr anunț
DA20584123
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
Furnizor / câștigător
ELY & SUMMER SRL (CUI RO15632382)
Cod CPV
15850000-1 · Paste fainoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.325 RON
Valoare atribuită
1.325 RON
Data publicării
12.06.2018 08:36
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 16:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.325 RON

din 1.325 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.