Ofertă refuzată
Cumpărare directă
AQUA MAGICA NECARBO. 19L
- Număr anunț
- DA20578789
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ADMINISTRARE PIETE (CUI 14836210)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 234,65 RON
- Valoare finală
- 234,65 RON
- Data publicării
- 11.06.2018 13:31
- Data finalizării
- 13.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.