Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASIGURARE OBLIGATORIE RCA 12 LUNI DACIA LOGAN BR04TVO

Număr anunț
DA20602210
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faurei (CUI 4721239)
Furnizor / câștigător
VECTOR BROKER DE ASIGURARE - REASIGURARE SRL (CUI 16037383)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
596,76 RON
Valoare atribuită
596,76 RON
Data publicării
13.06.2018 11:20
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

596,76 RON

din 596,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.