Ofertă acceptată Cumpărare directă

FIR NYLON ROTUND 2,7mm

Număr anunț
DA20599270
Autoritate contractantă
COMUNA BOTESTI (CUI 2613656)
Furnizor / câștigător
INTEGRAL SERV SRL (CUI 15185144)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
361,34 RON
Valoare atribuită
361,34 RON
Data publicării
13.06.2018 09:38
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

361,34 RON

din 361,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.