Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET SCULE

Număr anunț
DA20596465
Autoritate contractantă
ORAS BOLINTIN VALE - SERVICIUL DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC (CUI 14316136)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
16311000-8 · Masini de tuns iarba (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.130,49 RON
Valoare atribuită
2.130,49 RON
Data publicării
12.06.2018 16:10
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 16:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.130,49 RON

din 2.130,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.