Ofertă acceptată Cumpărare directă

REABILITARE TROTUARE IN COM. DAROVA JUD. TIMIȘ

Număr anunț
DA20594982
Autoritate contractantă
Comuna Darova (CUI 4483820)
Furnizor / câștigător
COMAN INSTAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO16254102)
Cod CPV
45233161-5 · Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
439.643,83 RON
Valoare atribuită
439.643,83 RON
Data publicării
12.06.2018 14:59
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

439.643,83 RON

din 439.643,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.