Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motosapă 9CP cu remorcă tractată

Număr anunț
DA20566776
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
MAT MAGRIT SA (CUI 8040884)
Cod CPV
16400000-9 · Masini agricole sau horticole de pulverizat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.983,19 RON
Valoare atribuită
7.983,19 RON
Data publicării
08.06.2018 13:20
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.983,19 RON

din 7.983,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.