Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prima inscriere in cartea funciara si plan topo avizat OCPI

Număr anunț
DA20598662
Autoritate contractantă
COMUNA BEICA DE JOS (PRIMARIA COMUNEI BEICA DE JOS JUD. MURES) (CUI 4565253)
Furnizor / câștigător
TOPOGRAF MURES SRL (CUI 36914076)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
13.06.2018 09:14
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.