Atribuită Cumpărare directă

Servicii de pază

Număr anunț
DA36344695
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
NAUTILUS SECURITY S.R.L. (CUI 47724409)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
209.889,60 RON
Data publicării
23.08.2024 14:31
Data finalizării
28.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

209.889,60 RON