Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat

PACHET MATERIALE

Număr anunț
DA20597731
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA RAZBOIENI (CUI 2614082)
Furnizor / câștigător
PIN IMPEX SRL (CUI 7031098)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
873,31 RON
Valoare atribuită
866,97 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
13.06.2018 08:28
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

866,97 RON

din 873,31 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 6,34 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.