Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE 1212

Număr anunț
DA20600349
Autoritate contractantă
Colegiul Național Székely Mikó (CUI 4202037)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
923,96 RON
Valoare atribuită
923,96 RON
Data publicării
13.06.2018 10:18
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

923,96 RON

din 923,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.