Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sasiu cu panza IN diferite dimensiuni
- Număr anunț
- DA20594176
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN DE CULTURA DÂMBOVITA (CUI 26955672)
- Furnizor / câștigător
- RAFAELO ART SRL (CUI RO27763411)
- Cod CPV
- 19212300-8 · Panza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.670 RON
- Valoare atribuită
- 1.670 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 14:29
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 15:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.670 RON
din 1.670 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro