Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLIPBOARD DUBLU A5 PLASTIFIAT PVC Q-CONNECT KF16206

Număr anunț
DA20597159
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU, BARLAD (CUI 4446546)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,56 RON
Valoare atribuită
228,56 RON
Data publicării
12.06.2018 21:35
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,56 RON

din 228,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.