Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,1% sub estimat
Aniosept Activ - Sterilizant la rece pe baza de acid peracetic NUMAR DE REFERINTA: Sterilizant
- Număr anunț
- DA20597239
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 24323220-2 · Acid peracetic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.580 RON
- Valoare atribuită
- 22.100 RON 2,1% sub estimat
- Data publicării
- 13.06.2018 05:17
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 13:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.100 RON
din 22.580 RON estimat
2,1%
Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 480 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.