Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare de arhitectura si coordonare a specialitatilor tehnice conexe

Număr anunț
DA20596891
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CASIMCEA (CUI 4508800)
Furnizor / câștigător
QUADRART ARCHITECTURE STUDIO SRL (CUI RO18922135)
Cod CPV
71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128.191,61 RON
Valoare atribuită
128.191,61 RON
Data publicării
12.06.2018 17:22
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 16:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128.191,61 RON

din 128.191,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.