Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 17,0% sub estimat

usa metalica dubla

Număr anunț
DA20602712
Autoritate contractantă
COMUNA VOILA (PRIMARIA COMUNEI VOILA) (CUI 4443450)
Furnizor / câștigător
COM SERVICE 101 ARTICOLE S.R.L. (CUI RO7004549)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
2.490 RON 17,0% sub estimat
Data publicării
13.06.2018 11:38
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.490 RON

din 3.000 RON estimat 17,0%

Adjudecat la 83,0% din estimat · economie 510 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.