Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dulap vestiar cu usi lungi, 2 comp.

Număr anunț
DA20599808
Autoritate contractantă
SC. HARVIZ SA (CUI 24499588)
Furnizor / câștigător
METALOBOX ROM-SUD SRL (CUI RO24186955)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.968 RON
Valoare atribuită
12.968 RON
Data publicării
13.06.2018 09:59
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.968 RON

din 12.968 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.