Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carti de biblioteca

Număr anunț
DA20599259
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Nicolae Stoleru" Baia (CUI 14173095)
Furnizor / câștigător
INPRIDE SRL (CUI 28185278)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,07 RON
Valoare atribuită
231,07 RON
Data publicării
13.06.2018 09:38
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,07 RON

din 231,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.