Ofertă acceptată Cumpărare directă

intretinere aparate aer conditionat

Număr anunț
DA20596145
Autoritate contractantă
Comuna Snagov (Primaria comunei Snagov) (CUI 5643775)
Furnizor / câștigător
VIDEOBETA SERVICE SRL (CUI 32166940)
Cod CPV
45331221-1 · Lucrari de instalare de echipament de climatizare partiala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.104 RON
Valoare atribuită
7.104 RON
Data publicării
12.06.2018 15:50
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 09:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.104 RON

din 7.104 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.